CABLE USB-C 15M/M/M CAC-2580 CLUB3D
- Laos olemas
- 196.42€
- Maksudeta: 158.40€
Kuumakse alates: 8.58 EUR
- Tootja: CLUB3D
- Mudel: 8719214473662
- Tootekood: CAC-2580
- Saadavus: 2 tk
- ID: 398073
Kiire tarne
Length 15 m , Connectors USB-C / USB-C , Data sync 10 Gbps , Colour Black
| Peamine | |
| Cable length | 15m |
| CnCode | 85444290 |
| Colour | Black |
| Connectors | USB-C / USB-C |
| Data transmission speed | 10 Gbps |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | CAC-2580 USB-C® AOC Cable 8K60Hz 10Gbps 60W 15m / 49.21ft |
| Length | 15 m |
| Mudel | CAC-2580 |
| Müüja koduleht | www.club-3d.com/shop/cac-2580-1825#attr=1955,1956,2447,2856,2494,1957,2446,1960,1961,2692,1958,1959 |
| Product Net Weight | 0.795 kg |
| toote tüüp | Cable |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.06 |
| Üksuse kasti laius | 0.175 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.215 |
| Unit Calculated Volume | 0.002257 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.84 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
