CABLE USB-C TO USB-C R.ANGLE/1M GRAY TAKHF VENTION
- Laos olemas
- 13.99€
- Maksudeta: 11.28€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794752535
- Tootekood: TAKHF
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396251
Kiire tarne
Length 1 m , Connectors USB 2.0 C Male Right Angle to C Male 5A , Data sync 480 Mbps
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 C Male Right Angle to C Male 5A Cable Aluminum Alloy Type
|
| Mudel | TAKHF |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/usb-2-0-c-male-right-angle-to-c-male-5a-cable-0-5-1-1-5-2m-gray-aluminum-alloy-type?_pos=1&_psq=TAKHF&_ss=e&_v=1.0&variant=44132066394278 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Вес без упаковки | 0.04 кг |
| Вес в упаковке | 0.043 кг |
| Длина | 1 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 100 |
| Объем | 0.0002457 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 C Male Right Angle to C Male 5A |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB Type-C - USB Type-C |
