CABLE USB-C TO USB-C/1M BLACK TRDBF VENTION
- Laos olemas
- 10.11€
- Maksudeta: 8.15€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794783409
- Tootekood: TRDBF
- Saadavus: 30 tk
- ID: 396213
Kiire tarne
Length 1 m , Connectors USB2 Type-C® Male, Type-C®Male 3A , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male 3A Cable Aluminum Alloy Type
|
| Mudel | TRDBF |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-type-c-male-3a-cable-1m-black-aluminum-alloy-type?srsltid=AfmBOoqjwJrX7CHqjaRuDRCne02gbQhBIUlwYPSmsO4yoWAMpHYgYClu |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| USB тип C | 2 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.063 кг |
| Вес в упаковке | 0.0576 кг |
| Длина | 1 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 50 |
| Объем | 0.000455 м3 |
| Разъёмы | USB2 Type-C® Male, Type-C®Male 3A |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB Type-C - USB Type-C |
