CABLE USB-C TO USB-C/1M GRAY TRAHF VENTION
- Laos olemas
- 9.31€
- Maksudeta: 7.51€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794781603
- Tootekood: TRAHF
- Saadavus: 18 tk
- ID: 396203
Kiire tarne
Length 1 m , Connectors USB2 Type-C® Male, Type-C®Male Right Angle 3A , Colour Grey
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male Right Angle 3A Cable Aluminum Alloy Type
|
| Mudel | TRAHF |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/vention-usb-2-0-type-c-male-to-type-c-male-right-angle-3a-cable-aluminum-alloy-type?_pos=1&_sid=c0015476b&_ss=r&variant=45985207517350 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.22 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.01 |
| USB тип C | 2 |
| värvi | Серый |
| Вес без упаковки | 0.2 кг |
| Вес в упаковке | 0.03 кг |
| Длина | 1 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.00033 м3 |
| Разъёмы | USB2 Type-C® Male, Type-C®Male Right Angle 3A |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB Type-C - USB Type-C |
