CABLE USB-C TO USB2.0/0.25M BLACK COKBC VENTION
- Laos olemas
- 8.98€
- Maksudeta: 7.24€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794748620
- Tootekood: COKBC
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396195
Kiire tarne
Length 0.25 m , Connectors USB 2.0 A Male to C Male 3A , Data sync 480 Mbps , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable
|
| Mudel | COKBC |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-c-male-3a-cable-black?_pos=1&_psq=COKBC&_ss=e&_v=1.0&variant=42923575804070 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.02 кг |
| Вес в упаковке | 0.021 кг |
| Длина | 0.25 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 100 |
| Объем | 0.0001346 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 A Male to C Male 3A |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB Type-C |
