CABLE USB-C TO USB2.0/1M PVC BLACK CORBF VENTION
- Laos olemas
- 10.12€
- Maksudeta: 8.16€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794749504
- Tootekood: CORBF
- Saadavus: 30 tk
- ID: 396214
Kiire tarne
Length 1 m , Connectors USB 2.0 A Male to C Male 5A , Data sync 480 Mbps , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 A Male to C Male 5A Cable PVC Type
|
| Mudel | CORBF |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/vention-usb-2-0-a-male-to-c-male-5a-cable-pvc-type?_pos=1&_psq=CORBF&_ss=e&_v=1.0&variant=45982343102630 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22001 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.05 кг |
| Вес в упаковке | 0.06 кг |
| Длина | 1 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 50 |
| Объем | 0.0002784 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 A Male to C Male 5A |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB Type-C |
