CABLE USB-C TO USB2.0/2M WHITE CTHWH VENTION
- Laos olemas
- 9.73€
- Maksudeta: 7.85€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794767553
- Tootekood: CTHWH
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396209
Kiire tarne
Length 2 m , Connectors USB 2.0 A Male to C Male 3A , Data sync 480 Mbps , Colour White
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | Vention USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable.
|
| Mudel | CTHWH |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/cth?variant=43905033994406 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.3 |
| Üksuse kasti laius | 0.009909 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1429 |
| värvi | Белый |
| Вес без упаковки | 0.05 кг |
| Вес в упаковке | 0.0731 кг |
| Длина | 2 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 100 |
| Объем | 0.0004248 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 A Male to C Male 3A |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB Type-C |
