CABLE USB2.0 MALE TO MALE/2M BLACK COQBH VENTION
- Laos olemas
- 9.24€
- Maksudeta: 7.45€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794748576
- Tootekood: COQBH
- Saadavus: 100 tk
- ID: 396202
Kiire tarne
Connectors USB 2.0 A Male to B Male , Data sync 480 Mbps , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | USB 2.0 A Male to B Male Cable 3M Black PVC Type. |
| Mudel | COQBH |
| Müüja koduleht | ventiontech.com |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.215 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.06 кг |
| Вес в упаковке | 0.0789333 кг |
| Длина | 2м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 150 |
| Объем | 0.0002784 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 A Male to B Male |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB-B |
