CABLE USB2.0 TO MICRO-B/0.25M BLACK CTIBC VENTION
- Laos olemas
- 8.33€
- Maksudeta: 6.72€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794767577
- Tootekood: CTIBC
- Saadavus: 30 tk
- ID: 396187
Kiire tarne
Connectors USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A , Data sync 480 Mbps , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A Cable Black |
| Mudel | CTIBH |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-micro-b-male-2a-cable-black?srsltid=AfmBOoryXteIwi1m9LCKz-gXjRY1FxPb2xyztDdRBCkZDrYZSn4kCkeM |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.01 кг |
| Вес в упаковке | 0.01 кг |
| Длина | 0.25м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.00016 м3 |
| Разъёмы | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A |
| Скорость передачи данных | 480 Мбит/с |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - Micro USB |
