CABLE USB3.0 MALE TO MALE/3M BLACK CONBI VENTION
- Laos olemas
- 11.94€
- Maksudeta: 9.63€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794748842
- Tootekood: CONBI
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396230
Kiire tarne
Connectors USB 3.0 A Male to A Male , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | USB 3.0 A Male to A Male Cable 3M Black PVC Type. |
| Mudel | CONBG |
| Müüja koduleht | ventiontech.com |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Üksuse kasti laius | 0.19 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.12 кг |
| Вес в упаковке | 0.1516667 кг |
| Длина | 3м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 60 |
| Объем | 0.000696 м3 |
| Разъёмы | USB 3.0 A Male to A Male |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB |
