CABLE USB3.0 TO USB-C MALE/2M BLACK COZBH VENTION
- Laos olemas
- 11.69€
- Maksudeta: 9.43€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794749382
- Tootekood: COZBH
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396226
Kiire tarne
Connectors USB 3.0 A to USB Type-C , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | UCB |
| Kirjeldus | MediaRange Charge and sync cable, USB 3.0 to USB Type-C® plug, 1.8m, black |
| Mudel | COZBH |
| Müüja koduleht | ventiontech.com/products/usb-type-c-cable-3a-fast-charging-usb-3-0-cable-for-samsung-galaxy-s10-s9-huawei-p20-10-pro-type-c-data-charging-cable?variant=45966427488422 |
| toote tüüp | Кабель |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.21 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 0.06 кг |
| Вес в упаковке | 0.09 кг |
| Длина | 2м |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.0004725 м3 |
| Разъёмы | USB 3.0 A to USB Type-C |
| Тип кабеля USB / Lightning | USB - USB Type-C |
