CAMERA WEBCAM BRIO 4K/GRAPHITE 960-001718 LOGITECH
- Laos olemas
- 169.77€
- Maksudeta: 136.91€
Kuumakse alates: 7.42 EUR
- Tootja: Logitech
- Mudel: 5099206129719
- Tootekood: 960-001718
- Saadavus: 20 tk
- ID: 402236
Kiire tarne
Native resolution 4096x2160 , Focus type Auto , Lens angle 90 degrees , Digital Zoom 5 x , Microphone Built-in , Still Image Resolution 13 Mega Pixel , Colour Black , Dimensions 27 x 102 x 26.5 mm
| Peamine | |
| Kategooria kood | WCA |
| Kirjeldus | Brio 4K 4K webcam with HDR and noise-canceling mics
|
| MacOS | Да |
| mikrofon | Да |
| Mudel | Brio 4K |
| Müüja koduleht | www.logitech.com/en-ch/products/webcams/brio-4k-hdr-webcam.960-001746.html |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.115 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.14 |
| USB-C | Да |
| värvi | Черный |
| Windows 10 | Да |
| Windows 11 | Да |
| Windows 8 | Да |
| Вес без упаковки | 0.085 кг |
| Вес в упаковке | 0.345 кг |
| Длина провода | 1.5 м |
| Интерполированное разрешение | 13 Мпикс |
| Количество в транспортной упаковке | 4 |
| Номинальное разрешение экрана | 4096x2160 |
| Объем | 0.001366 м3 |
| Размер | 27 x 102 x 26.5 mm |
| Тип фокусировки | Автоматическая |
| Угол обзора | 90 град. |
| Цифровое увеличение | 5 x |
