CASE ACC VERTICAL VGA HOLDER/WHITE G89.VG4-5-V4W.00 LIAN LI
- Laos olemas
- 71.30€
- Maksudeta: 57.50€
- Tootja: LIAN LI
- Mudel: 4718466021922
- Tootekood: G89.VG4-5-V4W.00
- Saadavus: 50 tk
- ID: 400146
Kiire tarne
| Peamine | |
| Kategooria kood | CMO |
| Kirjeldus | 4 Slots Vertical GPU Kit (VG4v4)
|
| Mudel | G89.VG4-5-V4W.00 |
| Müüja koduleht | lian-li.com/product/multi-direction-vertical-gpu-bracket/ |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.265 |
| värvi | Белый |
| Вес без упаковки | 1.2 кг |
| Вес в упаковке | 1.3 кг |
| Количество в транспортной упаковке | 8 |
| Объем | 0.008733 м3 |
| Размер | 168.63mm (L) x 147.5mm (W) x 234.86mm (H) |
