Cocoon Travel Set (3 pieces), light blue/black
- Laos olemas
- 40.35€
- Maksudeta: 32.54€
- Tootja: CO4
- Mudel: 799696141196
- Tootekood: TSL1T
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397956
Kiire tarne
| Peamine | |
| Armband | 10 x 8 x 1 cm; 25 g |
| Cushion included | 3 x 27 x 12 (7) cm; 130 g |
| Dimensions after folding | 110 x 100 x 80 mm |
| kaal | 155 g |
| Materjal | Microfibre, Nylon |
| Package contents | Cocoon Travel Set (3 pieces), light blue/black |
| Storage bag | Yes |
| toote tüüp | Safety set |
| toote värv | Black, Blue |
