COMPUTING KIT CU9-275HX/RNUC15JNK9X28AA2 ASUS
- Laos olemas
- 5 022.57€
- Maksudeta: 4 050.46€
Kuumakse alates: 219.40 EUR
- Tootja: Asus
- Mudel: 4711636005258
- Tootekood: RNUC15JNK9X28AA2
- Saadavus: 32 tk
- ID: 378537
Kiire tarne
Kits , Product model code RNUC15JNK9X28AA2 , CPU Family name Core Ultra , CPU Model Number U9-275HX , Video , LAN 2.5 Gigabit , OS Windows 11 Home
| Peamine | |
| Äike | 1 |
| CnCode | 84714900 |
| CPU mudeli number | U9-275HX |
| CPU perekonnanimi | Core Ultra |
| Dimensions | 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Integrated video | Yes |
| Integreeritud LAN | 2.5 Gigabit |
| Kategooria kood | COK |
| Kirjeldus | ROG NUC (2025) NUC15JNK
|
| Mudel | NUC 14 Pro Slim |
| Müüja koduleht | rog.asus.com/in/desktops/mini-pc/rog-nuc-2025/spec/ |
| NUC series | Kits |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Product Net Weight | 3.12 kg |
| Toote mudeli kood | RNUC15JNK9X28AA2 |
| traadita ühendus | 802.11ax |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Üksuse kasti laius | 0.265 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.37 |
| Unit Calculated Volume | 0.040368 cubm |
| Unit Calculated Weight | 6.96 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 3.2 | 4 |
| USB-C | 1 |
| VGA kaart | Intel Graphics GPU |
