CONFER. SYS. CONTROLLER TAP/CAT5E KIT 939-001950 LOGITECH
- Laos olemas
- 913.87€
- Maksudeta: 736.99€
Kuumakse alates: 39.92 EUR
- Tootja: Logitech
- Mudel: 097855163769
- Tootekood: 939-001950
- Saadavus: 5 tk
- ID: 402422
Kiire tarne
Included Accessories Cat5e Kit:Logitech Tap Receiver;Dongle Transceiver;100-240v Power Supply with International;Adaptor Set;2.97 m Cat5e Cable;7.0 m Cat5e Cable;HDMI 1.4a cable 2.0 m,Microfiber Cloth,Documentation , Dimensions 58 x 244 x 179 mm , Product Net Weight 1.25 kg
| Peamine | |
| Kaasas tarvikud | Cat5e Kit: Logitech Tap Receiver; Dongle Transceiver; 100-240v Power Supply with International; Adaptor Set; 2.97 m Cat5e Cable; 7.0 m Cat5e Cable; HDMI 1.4a cable 2.0 m, Microfiber Cloth, Documentation |
| Kategooria kood | CNS |
| Kirjeldus | Deliver one-touch join, calendar integration, instant content sharing, and a consistent experience across meeting rooms. With a sleek design, silent operation, and motion sensor for always-on readiness, Tap brings ease and convenience to video collaboration. |
| Mudel | 939-001950 |
| Müüja koduleht | www.logitech.com/en-us/products/video-conferencing/room-solutions/tap.939-001950.html |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.37 |
| USB тип C | 1 |
| Вес без упаковки | 1.25 кг |
| Вес в упаковке | 3 кг |
| Выход HDMI | 1 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Наличие USB 2.0 | 1 |
| Объем | 0.01154 м3 |
| Размер | 58 x 244 x 179 mm |
| Разъем для наушников | 1 |
