DESK FRAME MOTORISED/BLACK WDF221E-B ONKRON
- Laos olemas
- 209.50€
- Maksudeta: 168.95€
Kuumakse alates: 9.15 EUR
- Tootja: ONKRON
- Mudel: 4262392440505
- Tootekood: WDF221E-B
- Saadavus: 3 tk
- ID: 393133
Kiire tarne
Max. weight 70 kg , Dimensions 140 x 60 x 118 cm , Colour Black
| Peamine | |
| Kategooria kood | MAS |
| Kirjeldus | Motorized Under Desk with Height Adjustment max 70 kg, White WDF221E |
| Mudel | WDF221E |
| Müüja koduleht | onkron-uk.co.uk/products/wdf221e-b?_pos=1&_sid=f3bacd739&_ss=r |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Üksuse kasti laius | 0.37 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.03 |
| värvi | Черный |
| Вес без упаковки | 15 кг |
| Вес в упаковке | 14.5 кг |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Максимальный вес | 70 кг |
| Объем | 0.03811 м3 |
| Размер | 140 x 60 x 118 cm |
