Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
ETAC Clean Wheelchair 49 cm/ 2 brakes with toilet function White
- Laos olemas
- 467.94€
- Maksudeta: 377.37€
Kuumakse alates: 20.44 EUR
- Tootja: MEP
- Mudel: 7320451391858
- Tootekood: 80229273
- Saadavus: 3 tk
- ID: 365861
Kiire tarne
| Peamine | |
| Armrest | Yes |
| Backrest | Yes |
| Kõrgus | 1030 mm |
| Laius | 500 mm |
| Lockable wheels | Yes |
| Maxium load | 130 kg |
| Number of brakes | 2 |
| Number of front wheels | 2 |
| Number of rear wheels | 2 |
| Seat height (max) | 49 cm |
| Seat height (min) | 43,5 cm |
| Seat width | 48 cm |
| Sügavus | 565 mm |
| toote tüüp | Wheelchair with toilet function |
| toote värv | White |
| Warnings | Do not leave the pram in areas exposed to extreme temperatures. |
| Wheel diameter | 12.5 cm |
