FOOD PROCESSOR CHOPPER/HR1503/00 PHILIPS
- Laos olemas
- 46.97€
- Maksudeta: 37.88€
- Tootja: Philips
- Mudel: 8720389066580
- Tootekood: HR1503/00
- Saadavus: 19 tk
- ID: 392648
Kiire tarne
Bowl capacity 2.0l , Power consumption 500 Watts , Cord length 1.2 m , Colour Silver , Dimensions 271x221x180mm , Product Net Weight 1.6 kg
| Peamine | |
| Bowl capacity | 2.0l |
| CnCode | 85094000 |
| Colour | Silver |
| Cord length | 1.2 m |
| Dimensions | 271x221x180mm |
| Kategooria kood | FPR |
| Kirjeldus | Philips 3000 series HR1503/00 Chopper, 500W – Silver |
| Material housing | Plastic |
| Mudel | HR1503/00 |
| Müüja koduleht | www.philips.com |
| Number of speeds | 2 |
| Power consumption | 500 Watts |
| Product Net Weight | 1.6 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.195 |
| Üksuse kasti laius | 0.23 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.375 |
| Unit Calculated Volume | 0.0168188 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.83 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
