GIMBAL OSMO MOBILE 8 STANDART/CP.OS.00000611 DJI
- Laos olemas
- 118.48€
- Maksudeta: 95.55€
- Tootja: DJI
- Mudel: 6937224140257
- Tootekood: CP.OS.00000611
- Saadavus: 4 tk
- ID: 400773
Kiire tarne
Gimbal , Weight 0.37 kg
| Peamine | |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| CnCode | 84798997 |
| Dimensions | Unfolded: 288×107×96, Folded: 190×95×46mm |
| Kategooria kood | MPA |
| Kirjeldus | Osmo Mobile 8 |
| Müüja koduleht | www.dji.com/lv/osmo-mobile-8 |
| Phone accessory type | Gimbal |
| Product Net Weight | 0.37 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.06 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.195 |
| Unit Calculated Volume | 0.0025783 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.5714286 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 14 |
