Lamp|OTHER|AMT-2835WW120-12V90|AMT-2835WW120-12V90
  • Laos olemas
  • Tootja: OTHER
  • Mudel: 4752233012492
  • Tootekood: AMT-2835WW120-12V90
  • Saadavus: 10 tk
  • ID: 384633
Kiire tarne
AMT-2835WW120-12V90 , Dimensions Tape length 5 m; Tape width 10 mm, Tape height 2 mm
Peamine
Kategooria kood LFI
Kirjeldus
LED strip 2835, 3000K, IP20, 12V, 9.6W
VISIONAL / 05-178 / LED Strip / 3000К - warm white / IP20 / 9.6 W/m / 1160 lm/m / 60 LEDs/m / SMD2835
Luminous flux 3000 лм
Mudel AMT-2835WW120-12V90
Вес без упаковки 0.2 кг
Вес в упаковке 0.348 кг
Количество в транспортной упаковке 1
Объем 0.0008575 м3
Размер Tape length 5 m; Tape width 10 mm, Tape height 2 mm