Lamp|OTHER|Power consumption 40 Watts|Luminous flux 4800 Lumen|6000 K|AC170-265V|VS-FL-40-IP65/W
  • Laos olemas
  • Tootja: OTHER
  • Mudel: 4752233014991
  • Tootekood: VS-FL-40-IP65/W
  • Saadavus: 5 tk
  • ID: 384647
Kiire tarne
Power consumption 40 Watts , Luminous flux 4800 Lumen , Light colour temperature 6000 K , Voltage AC170-265V , Dimensions Ø400x55mm
Peamine
Kategooria kood LBU
Kirjeldus
LED Waterproof luminaire 40W, 3CCT, 4800Lm, IP65, Ø 400 x 55 mm
VISIONAL / 06-0444 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 40 W / Integrated light source / IP65 / Without sensor
Luminous flux 4800 лм
Mudel VS-FL-40-IP65/W
Вес без упаковки 0.2 кг
Вес в упаковке 0.348 кг
Количество в транспортной упаковке 1
Напряжение питания AC170-265V
Объем 0.0008575 м3
Потребляемая мощность 40 Вт
Размер Ø400x55mm