Lamp|OTHER|Power consumption 40 Watts|Luminous flux 4800 Lumen|6000 K|VS-FL-40-PIR-IP44/W
  • Laos olemas
  • Tootja: OTHER
  • Mudel: 4752233015196
  • Tootekood: VS-FL-40-PIR-IP44/W
  • Saadavus: 5 tk
  • ID: 384588
Kiire tarne
Power consumption 40 Watts , Luminous flux 4800 Lumen , Light colour temperature 6000 K , Dimensions Ø500x27mm
Peamine
Kategooria kood LBU
Kirjeldus
LED Waterproof luminaire with PIR motion sensor 40W, 3CCT, 4800Lm, IP44, Ø 500 x 27 mm
VISIONAL / 06-0464 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 40 W / Integrated light source / IP44 / Motion sensor
Luminous flux 4800 лм
Mudel VS-FL-40-PIR-IP44/W
Вес без упаковки 0.2 кг
Вес в упаковке 0.348 кг
Количество в транспортной упаковке 1
Объем 0.0008575 м3
Потребляемая мощность 40 Вт
Размер Ø500x27mm