  • Laos olemas
  • Tootja: OTHER
  • Mudel: 4752233015158
  • Tootekood: VS-FL-24-PIR-IP44/W
  • Saadavus: 3 tk
  • ID: 384636
Kiire tarne
Power consumption 24 Watts , Luminous flux 2880 Lumen , Light colour temperature 6000 K , Voltage AC170-265V , Dimensions Ø300x25mm
Peamine
Kategooria kood LBU
Kirjeldus
LED Waterproof luminaire with PIR motion sensor 24W, 3CCT, 2880Lm, IP44, Ø 300 x 25 mm
VISIONAL / 06-0460 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 24 W / Integrated light source / IP44 / Motion sensor
Luminous flux 2880 лм
Mudel VS-FL-24-PIR-IP44/W
Вес без упаковки 0.2 кг
Вес в упаковке 0.348 кг
Количество в транспортной упаковке 1
Напряжение питания AC170-265V
Объем 0.0008575 м3
Потребляемая мощность 24 Вт
Размер Ø300x25mm