Notebook|MSI|Cyborg|A15 AI B2HWFKG|CPU AMD RyzenT 7|260|3.8 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5060|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Wei
- Laos olemas
- 1 536.92€
- Maksudeta: 1 239.45€
Kuumakse alates: 67.14 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377407724
- Tootekood: CYBORG A15 AI B2HWFKG-215NL
- Saadavus: 50 tk
- ID: 394169
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 120 W |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Colour name | Translucent Black |
| Copilot key | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| ekraani heledus | 250 cd/m² |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 2100 g |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Step into the future of gaming where cyberpunk aesthetics meet sci-fi style. Gear up with cutting-edge technology that puts you ahead of the competition. The Cyborg A15 B2HW with its futuristic, mech-inspired design, redefines the look and feel of a next-gen gaming laptop.
|
| klaviatuuri taustvalgus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 4-zone RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| kõrgus (ees) | 22.15 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 23.15 mm |
| Korpuse materjal | Metal,Plastic |
| Kuva diagonaal | 15.6 " |
| L2 cache | 8 MB |
| L3 vahemälu | 16 MB |
| Laius | 359.3 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| mudeli nimi | A15 AI B2HWFKG |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-A15-B2HWX |
| NB Perekonnanimi | Cyborg |
| Neural processor unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| paneeli tüüp | IPS-Level |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Privaatsuse tüüp | Privacy shutter |
| privaatsuskaamera | Yes |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Protsessori genereerimine | AMD Ryzen 200 Series |
| protsessori mudel | 260 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| protsessori tootja | AMD |
| protsessori tuumad | 8 |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Puuteekraan | No |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | AMD |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | AMD Radeon 780M |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | AMD Radeon Graphics |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 245.25 mm |
| Summary | MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-215NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 260, Processor frequency: 3.8 GHz. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total processor performance up to | 38 TOPs |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.314 |
| Üksuse kasti laius | 0.089 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.463 |
| Unit Calculated Volume | 0.01294 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.7 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| vormitegur | Clamshell |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri mudel | AMD RZ616 |
| WLAN-kontrolleri tootja | AMD |
