Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg 15 B13WEKG|CPU Intel Core i7|i7-13620H|2400 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR5|5600 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 5050|8GB|ENG|Windows 11 Home|Black|1.98 kg|CYBORG15B13WEKG-633NL
- Laos olemas
- 1 273.03€
- Maksudeta: 1 026.64€
Kuumakse alates: 55.61 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377401050
- Tootekood: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
- Saadavus: 30 tk
- ID: 386989
Kiire tarne
Gaming , Cyborg , Cyborg 15 B13WEKG , CPU Intel Core i7 , i7-13620H , 2400 MHz , Screen 15.6" , Resolution 1920x1080 , Screen type IPS , 144Hz , RAM 16GB , Max 64GB , Memory slots 2 , DDR5 , Frequency speed 5600 MHz , SSD 512GB , Graphics Discrete , VGA card NVIDIA GeForce RTX 5050 , 8GB , LAN Gigabit , Keyboard ENG , Keyboard backlight , 4 cells , Microphone Built-in , Speakers , WebCam , Windows 11 Home , Black , Weight 1.98 kg
| Peamine | |
| akuelemendid | 4 cells |
| Audio-Out | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Clock speed | 2400 MHz |
| CnCode | 84713000 |
| Colour | Black |
| CPU mudeli number | i7-13620H |
| CPU perekonnanimi | Intel Core i7 |
| ekraani suurus | 15.6" |
| ekraani tüüp | IPS |
| Ekraani värskendussagedus | 144Hz |
| graafikamälu | 8GB |
| Graphics controller | Discrete |
| HDMI | 1 |
| Integreeritud LAN | Gigabit |
| Kategooria kood | NB |
| KB keel | ENG |
| Kirjeldus | Cyborg 15 B13WEKG |
| klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| kõlarid | Yes |
| Kõrgus | 22.9 mm |
| Laius | 359.36 mm |
| maksimaalne mälu (RAM) | 64GB |
| Mälu (RAM) | 16GB |
| mälu tüüp | DDR5 |
| mälupesad | 2 |
| mikrofon | Built-in |
| Müüja koduleht | www.msi.com |
| natiivne eraldusvõime | 1920x1080 |
| NB omadused | Gaming |
| NB Perekonnanimi | Cyborg |
| ODD tüüp | none |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Product Net Weight | 1.98 kg |
| RJ45 | 1 |
| sageduse kiirus | 5600 MHz |
| Sisseehitatud veebikaamera | Yes |
| SSD mahutavus | 512GB |
| SSD tüüp | PCIE GEN4x4 NVMe |
| Sügavus | 250.34 mm |
| Toote mudeli kood | Cyborg 15 B13WEKG |
| tootesari | Consumer |
| traadita ühendus | 802.11ax |
| Unit Calculated Volume | 0.0124504 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.52 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| USB-C | 1 |
| VGA kaart | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
