Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg 15 B13WFKG|CPU Intel Core i7|i7-13620H|2400 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR5|5200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 5060|8GB|ENG|Windows 11 Home|Black|2.1 kg|CYBORG15B13WFKG-804NL
- Laos olemas
- 1 484.14€
- Maksudeta: 1 196.89€
Kuumakse alates: 64.83 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377407960
- Tootekood: CYBORG 15 B13WFKG-804NL
- Saadavus: 50 tk
- ID: 395862
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 120 W |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | DTS Audio Processing |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bundled software | Nvidia App, MSI App Player, Mystic Light, MSI Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, AI Noise Cancellation Pro |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Colour gamut | 45 % |
| Colour name | Translucent Black |
| Copilot key | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| ekraani heledus | 250 cd/m² |
| emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 6 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 2100 g |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Step into the future of gaming where cyberpunk aesthetics meet sci-fi style. Gear up with cutting-edge technology that puts you ahead of the competition. The Cyborg 15 B13W with its futuristic, mech-inspired design, redefines the look and feel of a next-gen gaming laptop.
|
| klaviatuuri taustvalgus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 4-zone RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| kõrgus (ees) | 22.15 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 23.15 mm |
| Korpuse materjal | Metal,Plastic |
| Kuva diagonaal | 15.6 " |
| Laius | 359.3 mm |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| mälu kella kiirus | 5200 MHz |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-B13WX |
| NB Perekonnanimi | Cyborg |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| paneeli tüüp | IPS-Level |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Privaatsuse tüüp | Privacy shutter |
| privaatsuskaamera | Yes |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| Protsessori genereerimine | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| protsessori mudel | i7-13620H |
| Protsessori niidid | 16 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 10 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | No |
| RGB colour space | NTSC |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 245.25 mm |
| Summary | MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor model: i7-13620H. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5060. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.6 GHz |
| tõhusad südamikud | 4 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.313 |
| Üksuse kasti laius | 0.088 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.462 |
| Unit Calculated Volume | 0.01273 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.73 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| vormitegur | Clamshell |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
