Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg A17 AI B2HWFKG|CPU AMD Ryzen 7|260|3800 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 5060|8GB|ENG|Windows 11 Home|Black|2.5 kg|CYBORGA17AIB2HWFKG-015NL
- Laos olemas
- 1 695.24€
- Maksudeta: 1 367.13€
Kuumakse alates: 74.05 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377379236
- Tootekood: CYBORG A17 AI B2HWFKG-015NL
- Saadavus: 29 tk
- ID: 387362
Kiire tarne
Gaming , Cyborg , Cyborg A17 AI B2HWFKG , CPU AMD Ryzen 7 , 260 , 3800 MHz , Screen 17.3" , Resolution 1920x1080 , Screen type Non-Glare IPS 144Hz , 144Hz , RAM 16GB , Max 96GB , Memory slots 2 , DDR5 , SSD 1TB , Graphics Discrete , VGA card NVIDIA GeForce RTX 5060 , 8GB , LAN Gigabit , Keyboard ENG , Keyboard backlight , 4 cells , Microphone Built-in , Speakers , WebCam , Windows 11 Home , Black , Weight 2.5 kg
| Peamine | |
| akuelemendid | 4 cells |
| Audio-Out | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Clock speed | 3800 MHz |
| CnCode | 84713000 |
| Colour | Black |
| CPU mudeli number | 260 |
| CPU perekonnanimi | AMD Ryzen 7 |
| ekraani suurus | 17.3" |
| ekraani tüüp | Non-Glare IPS 144Hz |
| Ekraani värskendussagedus | 144Hz |
| graafikamälu | 8GB |
| Graphics controller | Discrete |
| HDMI | 1 |
| Integreeritud LAN | Gigabit |
| Kategooria kood | NB |
| KB keel | ENG |
| Kirjeldus | Step into the future of gaming where cyberpunk aesthetics meet sci-fi style. Gear up with cutting-edge technology that puts you ahead of the competition. The Cyborg A17 B2HW, with its futuristic, mech-inspired design, redefines the look and feel of a next-gen gaming laptop. |
| klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| kõlarid | Yes |
| Kõrgus | 22.2 mm |
| Laius | 399.3 mm |
| maksimaalne mälu (RAM) | 96GB |
| Mälu (RAM) | 16GB |
| mälu tüüp | DDR5 |
| mälupesad | 2 |
| mikrofon | Built-in |
| Müüja koduleht | www.msi.com/Laptop/Cyborg-A17-B2HWX/Overview |
| natiivne eraldusvõime | 1920x1080 |
| NB omadused | Gaming |
| NB Perekonnanimi | Cyborg |
| ODD tüüp | none |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Product Net Weight | 2.5 kg |
| RJ45 | 1 |
| Sisseehitatud veebikaamera | Yes |
| SSD mahutavus | 1TB |
| SSD tüüp | PCIE GEN4x4 NVMe |
| Sügavus | 258 mm |
| Toote mudeli kood | Cyborg A17 AI B2HWFKG |
| tootesari | Consumer |
| traadita ühendus | 802.11ax |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.345 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.53 |
| Unit Calculated Volume | 0.01646 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.3 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| USB-C | 1 |
| VGA kaart | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
