Notebook|MSI|Katana 15 HX B14WEK|CPU Intel® CoreT i7|i7-14650HX|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 1000 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|We
- Laos olemas
- 1 484.14€
- Maksudeta: 1 196.89€
Kuumakse alates: 64.83 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377401678
- Tootekood: KATANA 15 HX B14WEK-826NL
- Saadavus: 50 tk
- ID: 395863
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 240 W |
| Aku mahutavus | 75 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Copilot key | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| emaplaadi kiibistik | Intel HM770 |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 8 |
| kaal | 2400 g |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Defend your honor and defeat your enemies. Awaken your inner power and inherit the Dragon's will. Wield the Dragon's Blade, infused with ancient power and runes of slash, and strike down any foe with the legendary Katana 15 HX.
|
| klaviatuuri taustvalgus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 4-zone RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Kogu salvestusmaht | 1000 GB |
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 25.5 mm |
| Kuva diagonaal | 15.6 " |
| Laius | 359 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 157 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 1 x 16 GB |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| mudeli nimi | Katana 15 HX B14WEK |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Katana-15-HX-B14WX/Overview |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| Performance-core baassagedus | 2.2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| Protsessori genereerimine | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| protsessori mudel | i7-14650HX |
| Protsessori niidid | 24 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 16 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | No |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 1000 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 262 mm |
| Summary | MSI Katana 15 HX B14WEK-826NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor model: i7-14650HX. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5050. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.6 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.7 GHz |
| tõhusad südamikud | 8 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.313 |
| Üksuse kasti laius | 0.092 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.485 |
| Unit Calculated Volume | 0.01397 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.39 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| vormitegur | Clamshell |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
