Notebook|MSI|Katana 17 HX B14WFK|CPU Intel® CoreT i7|i7-14650HX|17.3 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 1000 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5060|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|We
- Laos olemas
- 1 589.69€
- Maksudeta: 1 282.01€
Kuumakse alates: 69.44 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377407847
- Tootekood: KATANA 17 HX B14WFK-262NL
- Saadavus: 24 tk
- ID: 394170
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 240 W |
| Aku mahutavus | 75 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Colour gamut | 100 % |
| Copilot key | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| ekraani heledus | 250 cd/m² |
| emaplaadi kiibistik | Intel HM770 |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 8 |
| kaal | 2700 g |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Defend your honor and defeat your enemies. Awaken your inner power and inherit the Dragon's will. Wield the Dragon's Blade, infused with ancient power and runes of slash, and strike down any foe with the legendary Katana 17 HX.
|
| klaviatuuri taustvalgus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 4-zone RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Kogu salvestusmaht | 1000 GB |
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 27.8 mm |
| Kuva diagonaal | 17.3 " |
| Laius | 398 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 157 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| mudeli nimi | Katana 17 HX B14WFK |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| paneeli tüüp | IPS-Level |
| Performance-core baassagedus | 2.2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| Protsessori genereerimine | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| protsessori mudel | i7-14650HX |
| Protsessori niidid | 24 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 16 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | No |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 1000 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 275.6 mm |
| Summary | MSI Katana 17 HX B14WFK-262NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor model: i7-14650HX. Display diagonal: 43.9 cm (17.3"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5060. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.6 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.7 GHz |
| tõhusad südamikud | 8 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.327 |
| Üksuse kasti laius | 0.092 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.523 |
| Unit Calculated Volume | 0.01573 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.73 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| vormitegur | Clamshell |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
