Notebook|MSI|Modern|15 F13MG|CPU Core i5|i5-1334U|1300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|SSD 512GB|Intel Iris Xe graphics|Integrated|ENG|Card Reader Micro SD|Windows 11 Home|Silver|1.7 kg|MODERN15F13MG-430NL
- Laos olemas
- 745.26€
- Maksudeta: 601.02€
Kuumakse alates: 32.56 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377294805
- Tootekood: MODERN 15 F13MG-430NL
- Saadavus: 20 tk
- ID: 378535
Kiire tarne
Business , Modern , 15 F13MG , CPU Core i5 , i5-1334U , 1300 MHz , Screen 15.6" , Resolution 1920x1080 , Screen type Non-Glare , 60Hz , RAM 16GB , Max 64GB , DDR4 , SSD 512GB , Graphics Integrated , VGA card Intel Iris Xe graphics , Integrated , LAN Gigabit , Keyboard ENG , Keyboard backlight , 3 cells , Card Reader Micro SD , Microphone Built-in , Speakers , WebCam , Windows 11 Home , Silver , Weight 1.7 kg
| Peamine | |
| akuelemendid | 3 cells |
| Bluetooth | Yes |
| Clock speed | 1300 MHz |
| CnCode | 84713000 |
| Colour | Silver |
| CPU mudeli number | i5-1334U |
| CPU perekonnanimi | Core i5 |
| ekraani suurus | 15.6" |
| ekraani tüüp | Non-Glare |
| Ekraani värskendussagedus | 60Hz |
| graafikamälu | Integrated |
| Graphics controller | Integrated |
| HDMI | 1 |
| Integreeritud LAN | Gigabit |
| Kaardilugeja | Micro SD |
| Kategooria kood | NB |
| KB keel | ENG |
| Kirjeldus | Elevate your business experience with the sleek and ultraportable Modern 15 F13M. Its ultra thin and light design is featured with up to an Intel Core i7 processor. With a long-lasting battery and a full complement of I/O ports, whether you are in the office, commuting or traveling, you will enjoy all-day power and productivity. |
| klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| kõlarid | Yes |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Laius | 358.9 mm |
| maksimaalne mälu (RAM) | 64GB |
| Mälu (RAM) | 16GB |
| mälu tüüp | DDR4 |
| mikrofon | Built-in |
| Müüja koduleht | www.msi.com/Business-Productivity/Modern-15-F13MX/Overview |
| natiivne eraldusvõime | 1920x1080 |
| NB omadused | Business |
| NB Perekonnanimi | Modern |
| ODD tüüp | none |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Product Net Weight | 1.7 kg |
| RJ45 | 1 |
| Sisseehitatud veebikaamera | Yes |
| SSD mahutavus | 512GB |
| SSD tüüp | NVMe PCIe Gen4x4 |
| Sügavus | 235.9 mm |
| Toote mudeli kood | 15 F13MG |
| tootesari | Consumer |
| traadita ühendus | 802.11ax |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.303 |
| Üksuse kasti laius | 0.077 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.467 |
| Unit Calculated Volume | 0.010575/0.0109 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.82 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB-C | 1 |
| VGA kaart | Intel Iris Xe graphics |
