Notebook|MSI|Modern|15 F13MG|CPU Core i5|i5-1334U|1300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|SSD 512GB|Intel Iris Xe graphics|Integrated|ENG|Card Reader Micro SD|Windows 11 Home|Silver|1.7 kg|MODERN15F13MG-471NL
- Laos olemas
- 745.26€
- Maksudeta: 601.02€
Kuumakse alates: 32.56 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377306584
- Tootekood: MODERN 15 F13MG-471NL
- Saadavus: 22 tk
- ID: 392560
Kiire tarne
Modern , Intel® Core™ i5 , i5-1334U , 15.6 " , 1920 x 1080 pixels , Laptop , Colour Grey , RAM 16 GB , DDR4-SDRAM , On-board graphics card Yes , Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) , Bluetooth Yes , Numeric keypad Yes , OS installed Windows 11 Home , Weight 1.7 kg
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 45.6 Wh |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Bluetooth | Да |
| Copilot key | Да |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 пикселей |
| HD tüüp | Full HD |
| helisüsteem | Nahimic 3 |
| jõudlussüdamikud | 2 |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Elevate your business experience with the sleek and ultraportable Modern 15 F1M. Its ultra thin and light design is featured with up to an Intel® Core™ 7 processor. With a long-lasting battery and a full complement of I/O ports, whether you are in the office, commuting or traveling, you will enjoy all-day power and productivity.
|
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Korpuse materjal | Пластик |
| Laius | 358.9 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| mälu kella kiirus | 3200 MHz |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Нет |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/index.php |
| Numbriklahvistik | Да |
| NVMe | Да |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | Нет |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Да |
| Privaatsuse tüüp | Защитная шторка |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Protsessori genereerimine | Intel® Core™ i5 13-го поколения |
| protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori niidid | 12 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| protsessori tootja | Intel |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | Нет |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sügavus | 235.9 mm |
| Summary | MSI Modern 15 F13MG-471NL. Тип продукта: Ноутбук, Формат: Раскладной. Семейство процессоров: Intel® Core™ i5, Модель процессора: i5-1334U. Диагональ экрана: 39,6 cm (15.6"), Тип HD: Full HD, Разрешение экрана: 1920 x 1080 пикселей. Оперативная память: 16 GB, Тип внутренней памяти: DDR4-SDRAM. Полный объем хранения: 512 GB, Носитель: Твердотельный накопитель (SSD). Модель встроенного графического адаптера: Intel Iris Xe Graphics. Установленная операционная система: Windows 11 Home. Цвет товара: Серый. Вес: 1,7 kg |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Да |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.4 GHz |
| tõhusad südamikud | 8 |
| toote tüüp | Ноутбук |
| TPM модуль | Да |
| Turu positsioneerimine | Бизнес |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.077 |
| Üksuse kasti laius | 0.301 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.465 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB Type-C charging port | Да |
| USB Type-C Альтернативный режим DisplayPort | Да |
| USB-toitevarustus | Да |
| värvi nimi | Platinum Gray |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Wi-Fi стандартов | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Версия Модуля Доверительной Платформы (МДП) | 2.0 |
| Вес | 1700 g |
| Вес в упаковке | 2.83 кг |
| Встроенный графический адаптер | Да |
| Встроенный кардридер | Да |
| Гарантийный срок | 2 лет |
| Диагональ экрана | 15.6 " |
| Дискретный графическоо адаптер | Нет |
| Интерфейс SSD | PCI Express 4.0 |
| Кеш-память процессора | 12 MB |
| Количество HDMI портов | 1 |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 1 |
| Количество портов USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Количество установленных накопителей SSD | 1 |
| Количество элементов аккумулятора | 3 |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Комбинированный порт наушников/микрофона | Да |
| Конфигурация памяти (слоты х емкость) | 2 x 8 GB |
| Манипулятор | Cенсорная панель |
| Модель WLAN контроллера | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Модель встроенного графического адаптера | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретного графического адаптера | Отсутствует |
| Носитель | Твердотельный накопитель (SSD) |
| Общий объем твердотельных накопителей | 512 GB |
| Объем | 0.010575/0.01078 м3 |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оперативная память | 16 GB |
| Основной стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Повышеная частота процессора | 4.6 GHz |
| Полный объем хранения | 512 GB |
| Приватная камера | Да |
| Производитель WLAN контроллера | Intel |
| Производитель колонок | Nahimic |
| Разрешение передней камеры | 1280 x 720 пикселей |
| Рассеиваемая мощность адаптера переменного тока | 65 W |
| Ряд встроенных графических адаптеров | Intel Iris Xe Graphics |
| Серия производителя ноутбуков | Modern |
| Слот кабельной блокировки | Да |
| Собственное форматное соотношение | 16:9 |
| Тип HD передней камеры | HD |
| Тип слота кабельной блокировки | Kensington |
| форм-фактор тевродотельного диска | M.2 |
| Формат | Раскладной |
| Цвет подсветка клавиатуры | Белый |
| Цвет товара | Серый |
| Число встроенных динамиков | 2 |
