Notebook|MSI|Vector|16 HX AI A2XWHG|CPU Intel Core Ultra 7|255HX|16 "|2560 x 1600 pixels|RAM 32 GB|DDR5-SDRAM|SSD 1000 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti|12 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|OS installed Windows 11 Home|Colour Grey|
- Laos olemas
- 2 434.12€
- Maksudeta: 1 963.00€
Kuumakse alates: 106.33 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377408059
- Tootekood: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-674NL
- Saadavus: 4 tk
- ID: 394173
Kiire tarne
Vector , 16 HX AI A2XWHG , Intel Core Ultra 7 , 255HX , 16 " , 2560 x 1600 pixels , IPS-Level , Laptop , Colour Grey , Market positioning Performance , RAM 32 GB , DDR5-SDRAM , Discrete graphiscs Yes , NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti , 12 GB , On-board graphics card Yes , On-board graphics card model Intel® Graphics , Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) , Bluetooth Yes , Numeric keypad Yes , OS installed Windows 11 Home , Weight 2.7 kg
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 330 W |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bundled software | Killer Control Center, Nvidia App, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, Crosshair, Battery Master, MSI Center, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro, Intel Application Optimization |
| Card reader integrated | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Colour gamut | 100 % |
| Colour name | Cosmos Gray |
| Copilot key | Yes |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 pixels |
| ekraani heledus | 500 cd/m² |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 2500 Mbit/s |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| HD tüüp | Quad HD+ |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Infrapuna (IR) kaamera | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver |
| jõudlussüdamikud | 8 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 2700 g |
| Kategooria kood | NB |
| Kirjeldus | Designed for STEM professionals, the Vector 16 HX AI delivers cutting-edge performance and rock-solid stability. It acts as a high-tech brain, seamlessly processing complex data with speed and precision. From software development to data analysis and simulations, the Vector 16 HX AI provides the performance and reliability engineers need to succeed.
|
| klaviatuuri taustvalgus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 24-zone RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Kogu salvestusmaht | 1000 GB |
| kõlari võimsus | 2 W |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 28.55 mm |
| Korpuse materjal | Metal,Plastic |
| Kuva diagonaal | 16 " |
| Laius | 357 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 160 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 2 x 16 GB |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| mudeli nimi | 16 HX AI A2XWHG |
| Müüja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX |
| NB Perekonnanimi | Vector |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| paneeli tüüp | IPS-Level |
| Performance-core baassagedus | 2.4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| privaatsuskaamera | Yes |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core Ultra (Series 2) |
| protsessori mudel | 255HX |
| Protsessori niidid | 20 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 20 |
| Puuteekraan | No |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Sparsity support | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 1000 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 284 mm |
| Summary | MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-674NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 255HX. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: Quad HD+, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 2 |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.8 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 4.5 GHz |
| tõhusad südamikud | 12 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Turu positsioneerimine | Performance |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.349 |
| Üksuse kasti laius | 0.083 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.559 |
| Unit Calculated Volume | 0.01619 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.97 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| vormitegur | Clamshell |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Windows Studio effects support | Yes |
| WLAN-kontrolleri mudel | Killer WiFi 6E AX211 |
