Lamp|OTHER|Power consumption 30 Watts|Luminous flux 3600 Lumen|6000 K|AC170-265V|VS-FL-30-IP65/W
  • Laos olemas
  • Tootja: OTHER
  • Mudel: 4752233014977
  • Tootekood: VS-FL-30-IP65/W
  • Saadavus: 5 tk
  • ID: 384637
Kiire tarne
Power consumption 30 Watts , Luminous flux 3600 Lumen , Light colour temperature 6000 K , Voltage AC170-265V , Dimensions Ø300x55mm
Peamine
Kategooria kood LBU
Kirjeldus
LED Waterproof luminaire 30W, 3CCT, 3600Lm, IP65, Ø 300 x 55 mm
VISIONAL / 06-0442 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 30 W / Integrated light source / IP65 / Without sensor
Luminous flux 3600 лм
Mudel VS-FL-30-IP65/W
Вес без упаковки 0.2 кг
Вес в упаковке 0.348 кг
Количество в транспортной упаковке 1
Напряжение питания AC170-265V
Объем 0.0008575 м3
Потребляемая мощность 30 Вт
Размер Ø300x55mm