- Laos olemas
- Tootja: OTHER
- Mudel: 4752233015158
- Tootekood: VS-FL-24-PIR-IP44/W
- Saadavus: 3 tk
- ID: 384636
Kiire tarne
Power consumption 24 Watts , Luminous flux 2880 Lumen , Light colour temperature 6000 K , Voltage AC170-265V , Dimensions Ø300x25mm
| Peamine | |
| Kategooria kood | LBU |
| Kirjeldus | LED Waterproof luminaire with PIR motion sensor 24W, 3CCT, 2880Lm, IP44, Ø 300 x 25 mm |
| Luminous flux | 2880 лм |
| Mudel | VS-FL-24-PIR-IP44/W |
| Вес без упаковки | 0.2 кг |
| Вес в упаковке | 0.348 кг |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Напряжение питания | AC170-265V |
| Объем | 0.0008575 м3 |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Размер | Ø300x25mm |