PC|MSI|Bluetooth Yes|Desktop|Intel® CoreT i7|i7-14700F|32 GB|DDR5-SDRAM|Discrete graphics card model NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|Windows 11 Home|MAGINFS314NVL7-2856EU
- Laos olemas
- 2 275.78€
- Maksudeta: 1 835.31€
Kuumakse alates: 99.41 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377358910
- Tootekood: MAG INF S3 14NVL7-2856EU
- Saadavus: 8 tk
- ID: 384478
Kiire tarne
Desktop , Intel , Intel® Core™ i7 , Processor model i7-14700F , RAM 32 GB , DDR5-SDRAM , Bluetooth Yes , OS installed Windows 11 Home , PSU 500 W , Width 173.8 mm , Depth 446.97 mm , Height 407.17 mm
| Peamine | |
| Bluetooth | Да |
| Chassis type | Настольный |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel H610 |
| Kategooria kood | DT |
| Kirjeldus | MSI's mainstream MAG series epitomizes stability and durability and is built to withstand the most intense gaming sessions. The entire lineup features robust construction with metallic-like hardness and excellent heat dissipation, ensuring stability for all critical gaming components. |
| Kõrgus | 407.17 mm |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Laius | 173.8 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| mikrofon sisse | Да |
| Mudel | MAG Infinite S3 14th |
| Müüja koduleht | www.msi.com/Desktop/MAG-Infinite-S3-14th/Overview |
| Number of front audio ports | 3 |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Power supply | 500 W |
| protsessori mudel | i7-14700F |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| protsessori tootja | Intel |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| SSD mahutavus | 1000 GB |
| Sügavus | 446.97 mm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Üksuse kasti laius | 0.32 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.58 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portide kogus | 1 |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вес в упаковке | 12.5 кг |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.09466 м3 |
