PC|MSI|Desktop|Intel Core Ultra 7|265KF|32 GB|DDR5-SDRAM|Storage SSD|NVIDIA GeForce RTX 5080|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|Windows 11 Home|MPGINFX3AI2NVV7-630EU
- Laos olemas
- 3 357.77€
- Maksudeta: 2 707.88€
Kuumakse alates: 146.68 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377389594
- Tootekood: MPG INFINITE X3 AI 2NVV7-630EU
- Saadavus: 16 tk
- ID: 386994
Kiire tarne
Desktop , Black , Intel , Intel Core Ultra 7 , Processor model 265KF , RAM 32 GB , DDR5-SDRAM , Storage media SSD , Discrete graphics card Yes , Wi-Fi Yes , Bluetooth Yes , OS installed Windows 11 Home , PSU 850 W , Width 235.1 mm , Depth 481.23 mm , Height 485 mm , Weight 13880 g
| Peamine | |
| andmekandjad | Твердотельный накопитель (SSD) |
| Bluetooth | Да |
| Chassis type | Настольный |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskreetne graafikakaart | Да |
| emaplaadi kiibistik | Intel Z890 |
| Hiir kaasas | Нет |
| kaal | 13880 g |
| Kategooria kood | DT |
| Kirjeldus | MPG Infinite X3 AI 2nd. |
| Klaviatuur kaasas | Нет |
| Kõrgus | 485 mm |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Laius | 235.1 mm |
| line-in | Да |
| Line-out | Да |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 2 x 16 GB |
| mikrofon sisse | Да |
| Mudel | MPG Infinite X3 AI 2nd |
| Müüja koduleht | www.msi.com/Desktop/MPG-Infinite-X3-AI-2nd/Overview |
| Number of front audio ports | 1 |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| optilise draivi tüüp | Нет |
| Power supply | 850 W |
| protsessori mudel | 265KF |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| protsessori sagedus | 3.9 GHz |
| protsessori tootja | Intel |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| SSD mahutavus | 1024 GB |
| Sügavus | 481.23 mm |
| toote värv | Черный |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| wifi | Да |
| Вес в упаковке | 17 кг |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.095472 м3 |
