PC|MSI|Intel® CoreT i5|i5-14400F|32 GB|Storage SSD|NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|MAGINFS314NVN5-3052XEU
- Laos olemas
- 1 748.02€
- Maksudeta: 1 409.69€
Kuumakse alates: 76.36 EUR
- Tootja: MSI
- Mudel: 4711377384612
- Tootekood: MAG INF S3 14NVN5-3052XEU
- Saadavus: 11 tk
- ID: 384475
Kiire tarne
Black , Intel , Intel® Core™ i5 , Processor model i5-14400F , RAM 32 GB , Storage media SSD , Discrete graphics card Yes , Wi-Fi Yes , Bluetooth Yes , PSU 500 W , Width 173.8 mm , Depth 446.97 mm , Height 407.17 mm , Weight 7730 g
| Peamine | |
| andmekandjad | SSD |
| Bluetooth | Yes |
| CnCode | 84714900 |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR5 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel H610 |
| Hiir kaasas | No |
| kaal | 7730 g |
| Kategooria kood | DT |
| Kirjeldus | MSI's mainstream MAG series epitomizes stability and durability and is built to withstand the most intense gaming sessions. The entire lineup features robust construction with metallic-like hardness and excellent heat dissipation, ensuring stability for all critical gaming components. |
| Klaviatuur kaasas | No |
| Kõrgus | 407.17 mm |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Laius | 173.8 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 2 x 16 GB |
| mikrofon sisse | Yes |
| Mudel | MAG Infinite S3 14th |
| Müüja koduleht | www.msi.com/Desktop/MAG-Infinite-S3-14th/Overview |
| Number of front audio ports | 3 |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| optilise draivi tüüp | No |
| Power supply | 500 W |
| protsessori mudel | i5-14400F |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| protsessori tootja | Intel |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| sisemälu | 32 GB |
| SSD mahutavus | 1024 GB |
| Sügavus | 446.97 mm |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Üksuse kasti laius | 0.32 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.585 |
| Unit Calculated Volume | 0.09547 cubm |
| Unit Calculated Weight | 12.6 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| wifi | Yes |
