Personal alarm GUARD PIRANHA 2 sirens 130 dB pink (YC-001-PI)
- Laos olemas
- 16.16€
- Maksudeta: 13.03€
- Tootja: GUA
- Mudel: 5902944165928
- Tootekood: YC-001-PI
- Saadavus: 8 tk
- ID: 364918
Kiire tarne
| Peamine | |
| Audible alarm | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | LR41 |
| Kõrgus | 79.4 mm |
| Laius | 25.4 mm |
| LED integrated | Yes |
| Light alarm | Yes |
| Materjal | Technopolymer |
| Maximum operating distance | 200 m |
| Number of batteries | 4 |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| Sügavus | 12.7 mm |
| toote värv | Pink |
| Volume | 130 dB |
