Personal alarm GUARD SCORPION siren 120 dB LED flashlight Black (YC-003-BL)
- Laos olemas
- 19.52€
- Maksudeta: 15.74€
- Tootja: GUA
- Mudel: 5902944165942
- Tootekood: YC-003-BL
- Saadavus: 6 tk
- ID: 363414
Kiire tarne
| Peamine | |
| Audible alarm | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | LR41 |
| Built-in flashlight | Yes |
| Kõrgus | 65 mm |
| Laius | 40 mm |
| Light alarm | Yes |
| Materjal | Technopolymer |
| Maximum operating distance | 150 m |
| Number of batteries | 4 |
| Sügavus | 20 mm |
| toote värv | Black |
| Volume | 120 dB |
