DEHUMIDIFIER & AIR PURIFIER/DE3306/11 PHILIPS
- Laos olemas
- 347.26€
- Maksudeta: 280.05€Kuumakse alates: 15.17 EUR
- Tootja: Philips
- Mudel: 8720389057618
- Tootekood: DE3306/11
- Saadavus: 3 tk
- ID: 399446
Kiire tarne
| Peamine | |
| Kaasas tarvikud | Drain hose, Aroma pads (3 pcs.), Aroma pads (FY5100) |
| Kategooria kood | DHU |
| Kirjeldus | |
| Mudel | DE3306/11 |
| Müüja koduleht | www.philips.com |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.66 |
| Üksuse kasti laius | 0.35 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.42 |
| värvi | Белый |
| Вес без упаковки | 13.8 кг |
| Вес в упаковке | 16.5 кг |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Макс. уровень шума | 51 дБ |
| Объем | 0.09702 м3 |
| Потребляемая мощность | 258 Вт |
| Размер | 58.8 x 26.8 x 34.9 cm |
| Рекомендованный размер помещения | 150 м2 |
