POS ACC DOCK POGO PIN/80MM TF2 33 IMIN
- Laos olemas
- 186.33€
- Maksudeta: 150.27€
Kuumakse alates: 8.14 EUR
- Tootja: IMIN
- Mudel: 6975189856288
- Tootekood: TF2 33
- Saadavus: 2 tk
- ID: 365600
Kiire tarne
| Peamine | |
| CnCode | 85176200 |
| Kategooria kood | POA |
| Kirjeldus | Pogo Pin/80mm Printer |
| Mudel | TF2-33 |
| Müüja koduleht | www.imin.sg/en |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Saatekarbi kaal | 1.9 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 19.5 cm |
| Saatekasti laius | 16.5 cm |
| Saatekasti sügavus | 17.5 cm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.195 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Unit Calculated Volume | 0.0056306 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.9 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
