POWER BANK USB 10000MAH RAPID/MAG BLACK 5022801034 ECOFLOW
- Laos olemas
- 73.78€
- Maksudeta: 59.50€
- Tootja: ECOFLOW
- Mudel: 4895251648004
- Tootekood: 5022801034
- Saadavus: 1 tk
- ID: 395075
Kiire tarne
Capacity 10000 mAh , Wireless charging Yes , Colour Black , Weight 197 g , Product Net Weight 0.197 kg
| Peamine | |
| aku kaal | 100 g |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Kategooria kood | POB |
| Kirjeldus | EcoFlow RAPID Mag Power Bank (10,000mAh, 7.5W, Magnetic Charging). |
| Kõrgus | 15.5 mm |
| Laius | 104 mm |
| Mudel | RAPID Mag |
| Müüja koduleht | www.ecoflow.com/eu/rapid-mag-power-bank |
| Sügavus | 71.6 mm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.038 |
| Üksuse kasti laius | 0.154 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1 |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Вес | 197 g |
| Вес без упаковки | 0.197 кг |
| Вес в упаковке | 0.26 кг |
| Выходная мощность порта 1 | 30 W |
| Количество USB портов С-типа | 1 |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Мощность беспроводной зарядки | 7.5 W |
| Объем | 0.0005852 м3 |
| Совместимость с MagSafe | Да |
| Тип дисплея | LED |
| Цвет товара | Черный |
