POWER BANK USB 25000MAH RAPID/170W GREEN 5023001018 ECOFLOW
- Laos olemas
- 107.95€
- Maksudeta: 87.06€
- Tootja: ECOFLOW
- Mudel: 4895251653855
- Tootekood: 5023001018
- Saadavus: 1 tk
- ID: 398018
Kiire tarne
Lithium-Ion (Li-Ion) , Capacity 25000 mAh , Fast charging Yes , Colour Black , Built-in display Yes , Weight 565 g , Product Net Weight 0.565 kg
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 25000 mAh |
| aku tehnika | Литий-ионная (Li-Ion) |
| Kategooria kood | POB |
| kiire laadimine | Да |
| Kirjeldus | EcoFlow RAPID Power Bank (25,000mAh, 170W) |
| Kõrgus | 48.8 mm |
| Laius | 53.8 mm |
| Mudel | RAPID |
| Müüja koduleht | eu.ecoflow.com/products/rapid-power-bank-25k?variant=50740958134615 |
| Sügavus | 157 mm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.056 |
| Üksuse kasti laius | 0.102 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.173 |
| Вес | 565 g |
| Вес без упаковки | 0.565 кг |
| Вес в упаковке | 0.68 кг |
| Встроенный экран | Да |
| Защитные возможности | огнестойкий |
| Источник зарядки | USB |
| Количество USB портов С-типа | 2 |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Количество выходов USB A | 1 |
| Коннектор USB Type-C | Да |
| Коннектор USB тип А | Да |
| Объем | 0.0009882 м3 |
| Цвет товара | Черный |
