POWER BANK WRL 5000MAH 20W/MAGNETIC BLACK FHSB0 VENTION
- Laos olemas
- 23.62€
- Maksudeta: 19.05€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794785489
- Tootekood: FHSB0
- Saadavus: 30 tk
- ID: 396326
Kiire tarne
Capacity 5000 mAh , Battery capacity 18.5 Wh , Wireless charging Yes , Fast charging Yes , 2xNumber of simultaneously connected devices (max) , Colour Black , Charger compatibility Universal , Input interface USB Type-C , Output voltage 5 V , Output current 3 A , Cables included USB Type-A to USB Type-C , Product Net Weight 0.15 kg
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 18.5 Wh |
| aku pinge | 3.7 V |
| Built-in radio | No |
| C-tüüpi USB-portide arv | 1 |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| CnCode | 85076000 |
| Input interface | USB Type-C |
| Kaablid kaasas | USB Type-A to USB Type-C |
| Kategooria kood | POB |
| kiire laadimine | Yes |
| Kirjeldus |
|
| Kõrgus | 15.5 mm |
| Laius | 92.5 mm |
| Müüja koduleht | https://ventiontech.com/products/5000mah-magnetic-wireless-power-bank-usb-c-usb-c-wireless-20w?_pos=1&_psq=FHSL0&_ss=e&_v=1.0&variant=45600963166374 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 5 V |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Power protection features | Over voltage/Overcharge/Overdischarge/Short circuit |
| Product Net Weight | 0.15 kg |
| Shape | Rectangle |
| Sügavus | 62 mm |
| Summary | Vention FHSB0. Battery capacity: 5000 mAh, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-C ports quantity: 1. Wireless charging. Output current: 3 A. Product colour: Black |
| toote värv | Black |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Unit Calculated Volume | 0.00027 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.17 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB Type-C connector | Yes |
| Wireless charging | Yes |
