POWER STATION ACC EXT BATTERY/DELTA 3 MAX 5016401022 ECOFLOW
- Laos olemas
- 911.19€
- Maksudeta: 734.83€
Kuumakse alates: 39.80 EUR
- Tootja: ECOFLOW
- Mudel: 4895251660204
- Tootekood: 5016401022
- Saadavus: 2 tk
- ID: 393497
Kiire tarne
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 2048 Вт⋅ч |
| Kategooria kood | PWA |
| Kirjeldus | EcoFlow DELTA 3 Max Series (2048Wh) Portable Power Station - Industry-leading 3000W AC output, 6000W surge output
- Industry-First Full-Tab LFP Cells, exclusive smart BMS with 24/7 protection
- 5 fast recharging methods: AC, Solar, Alternator Charger, Smart Generator, and Multi-charging
- <10 ms UPS Auto-Switch
- Intelligent energy management system
- Expandable 2-10 kWh capacity with DELTA 3 Max Plus Extra Battery, DELTA 3 Extra Battery, DELTA Pro 3 Extra Battery, or DELTA 2 Max Smart Extra B
|
| Müüja koduleht | eu.ecoflow.com/products/delta-3-max-series-portable-power-station?variant=51787034460503 |
| toote tüüp | Battery |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.32 |
| Üksuse kasti laius | 0.27 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.585 |
| Батарея | Аккумулятор |
| Вес без упаковки | 16 кг |
| Вес в упаковке | 17.75 кг |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.050544 м3 |
| Размер | 494 × 239 × 305 mm |
