Power Supply|CHIEFTEC|400 Watts|PFC Active|APB-400B8
- Laos olemas
- 36.26€
- Maksudeta: 29.24€
- Tootja: CHIEFTEC
- Mudel: 4710713230552
- Tootekood: APB-400B8
- Saadavus: 100 tk
- ID: 367970
Kiire tarne
ATX 2.3 , 400 Watts , Cooling System 12cm fan , PFC Active , Colour Silver
| Peamine | |
| CnCode | 85044095 |
| Colour | Silver |
| Cooling system | 12cm fan |
| Dimensions | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Kategooria kood | PSU |
| Kirjeldus | The APB-400B8 of the new VALUE SERIES offers both quality and efficiency at a highly competitive pricing. Equipped with a vast amount of required connectors, long native cables and a silent running fan with installed thermal board, the PSU runs quietly on full load and provides REAL power, thereby providing all security features. Certified by CE, CB TÜV, EAC amongst many others, it’s the VALUE choice! |
| Müüja koduleht | www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/value-series/apb-400b8.html |
| PFC | Active |
| Product Net Weight | 1.05 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PSU Output Power | 400 Watts |
| Saatekarbi kaal | 1.16 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 16 cm |
| Saatekasti laius | 9 cm |
| Saatekasti sügavus | 18 cm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.16 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Unit Calculated Volume | 0.002592 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.16 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
