Power Supply|CHIEFTEC|700 Watts|Efficiency 80 PLUS|PFC Active|ZPU-700S
- Laos olemas
- 51.98€
- Maksudeta: 41.92€
- Tootja: CHIEFTEC
- Mudel: 753263078445
- Tootekood: ZPU-700S
- Saadavus: 50 tk
- ID: 367987
Kiire tarne
ZPU-700S , ATX 2.3 , 700 Watts , Cooling System 12cm fan , 80 PLUS , PFC Active
| Peamine | |
| Cooling system | 12cm fan |
| Dimensions | 140mm x 150mm x 86mm |
| Efficiency | 80 PLUS |
| Kategooria kood | PSU |
| Kirjeldus | The EON Series offers high quality and 80 PLUS® 230V EU efficiency at highly competitive pricing, equipped with silent 120mm fans. The power supplies are fully built from steel, coated in elegant black, and equipped with extra-long native cables. The EON Series runs quietly and provides its power with all essential protection and safety features. |
| Mudel | EON 700W |
| mudeli nimi | ZPU-700S |
| Müüja koduleht | www.chieftec.eu/products-detail/566/EON_Series/568/ZPU-700S |
| PFC | Active |
| Product Net Weight | 1.4 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PSU Output Power | 700 Watts |
| Saatekarbi kaal | 1.706 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 18 cm |
| Saatekasti laius | 10 cm |
| Saatekasti sügavus | 25.5 cm |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.255 |
| Unit Calculated Volume | 0.00459 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.71 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
