Power Supply|LIAN LI|EDGE GOLD 750|750 Watts|Efficiency 80 PLUS GOLD|PFC Active|G9P.EG0750G.B000.EU
- Laos olemas
- 100.37€
- Maksudeta: 80.94€
- Tootja: LIAN LI
- Mudel: 4718466016430
- Tootekood: G9P.EG0750G.B000.EU
- Saadavus: 100 tk
- ID: 369420
Kiire tarne
EDGE GOLD 750 , Braided cables , L-shape , ATX 3.1 , 750 Watts , Cooling System 12cm fan , 80 PLUS GOLD , PFC Active , Colour Black
| Peamine | |
| Colour | Black |
| Cooling system | 12cm fan |
| Design features | L-shape |
| Dimensions | (D)182 mm X (W)86 mm X (H)150 mm |
| Efficiency | 80 PLUS GOLD |
| Kategooria kood | PSU |
| Kirjeldus | EDGE GOLD L-shape design tailored for dual chamber cases The EDGE Gold PSU series features a unique L-shape design, a removable USB and fan PWM hub, longer modular cables, and a conveniently removable dust filter. Experience efficient cable management in a dual chamber or tower chassis that blends aesthetics and convenience in your PC build.
|
| Mudel | EG0750G |
| mudeli nimi | EDGE GOLD 750 |
| Müüja koduleht | lian-li.com/product/edge-gold/ |
| PFC | Active |
| Product Net Weight | 2 kg |
| PSU | ATX 3.1 |
| PSU features | Braided cables |
| PSU Output Power | 750 Watts |
| Unit Calculated Volume | 0.01452 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.85 kg |
