Soft toilet seat 10 cm
- Laos olemas
- 50.06€
- Maksudeta: 40.37€
- Tootja: SU2
- Mudel: 4250629324704
- Tootekood: PLN009
- Saadavus: 24 tk
- ID: 363332
Kiire tarne
| Peamine | |
| Easy to use | Yes |
| Kõrgus | 100 mm |
| Laius | 350 mm |
| Materjal | Polyvinyl chloride (PVC), Foam |
| Sügavus | 400 mm |
| toote tüüp | Extension |
| toote värv | White |
| Velcro | Yes |
